Gönder-al Sistemi Nasıl Çalışır?

Yurt içine ve yurt dışına para göndermenin ve almanın hem pratik, hem de hesaplı yolunu sunan Gönder-al, sizlere bunu farklı kanallardan yapabilme ayrıcalığını sunuyor. Gönder-al ile para gönderebilir, size gönderilen parayı teslim alabilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
PARA GÖNDERME: Web sitemizden yurt içinde banka hesabına veya ödeme noktalarımızdan teslim alınmak üzere kredi kartınızla kolayca para transferi yapabilirsiniz.

FATURA ÖDEME: Gönder-al web sitesi üzerinden anlaşmalı olduğumuz kurumların fatura ödemelerini çok yakında gerçekleştirebileceksiniz.


PARA GÖNDERME: Gönder-al ödeme noktalarımızdan yurt içine ve dünyanın 200 ülkesine para gönderebilirsiniz. Yurtiçi gönderimler bir banka hesabına veya bir Gönder-al ödeme noktasından teslim alınmak üzere yapılabilmektedir. Yurtdışı gönderimler ise dünyadaki 350.000 MoneyGram noktasından çekilmek üzere yapılır.

Para göndermek için ;
• Resimli kimlik belgeniz (Pasaport, Ehliyet, Nüfus Cüzdanı vb.) ile ödeme noktamıza gelin.
• Size veznede verilen dekontu kontrol edin ve imzalayın.
• Parayı gönderdiğiniz kişiye transferin yapıldığı bilgisini ve Referans No'sunu bildirin.

PARA ALMA: Yurtiçinden veya yurtdışından isminize yapılan para transferini teslim almak için size en yakın ödeme noktamıza gelip resimli kimliğinizi ve göndericinin size bildirdiği referans numarasını ibraz etmeniz yeterlidir.


FATURA ÖDEME: Gönder-al ödeme noktalarında anlaşmalı olduğumuz kurumların faturalarını ödeyebilirsiniz. Enerjisa Ayesaş ve Enerjisa Başkent bölgelerinde tek yetkili ödeme kuruluşuyuz. Enerjisa faturalarını güvenle ve hiçbir ücret ödemeden yatırabilirsiniz.